Szokatlan módszerekkel befolyásolhatod a születendő babád nemét!

Te melyiket próbálnád ki?
Dr. Patrick Schoun 1985-ben fedezte fel, hogy az X kromoszómát hordozó ivarsejtek enyhén negatív töltésűek, míg az Y-t hordozó ivarsejtek enyhe pozitív töltéssel rendelkeznek.
Ezenkívül megfigyelte, hogy a pete változtatja az elektromos töltését, és ezért néha vonzza a női kromoszómát hordozó ivarsejteket és taszítja a férfisejteket, időnként pedig mindez fordítva történik.
Dr. Schoun emberek és szarvasmarhák rendszeres megfigyelése után a női kémiára alapozva létrehozott egy képletet, mely véleménye szerint segít meghatározni, hogy a pete éppen mikor és milyen töltésű. Ezt a rendszert az időpontokkal egy táblázatban foglalta össze, és bárkinek átadja - potom évi 400 dollárért. Schoun állítja, hogy 87 százalékos sikerességgel működik az elmélete.
Az egyik legeredetibb módszer dr. Jónás Jenő szlovákiai magyar pszichológus nevéhez fűződik, akinek munkásságát még 1956-ban utasították el itthon, amikor legalizálásra került az abortusz.
A pszichológus ugyanis a női reprodukciós ciklust tanulmányozva arra a következtetésre jutott, hogy a gyakran használt naptármódszer nem igazán működik kielégítően.
Ezért egy több ezer éves asszír-babiloniai írást tartalmazó kőtáblatöredéken talált idézetet alapul véve, mely azt mondja, hogy a nő termékenységét a Hold fázisai irányítják, az asztrológiát hívta segítségül a termékeny napok meghatározására.
Állítása szerint módszere 98 százalékos sikerrel segít a kívánt nemű - egészséges - babát nemzeni, még elvileg meddő nőknél is.
Sikerének egyik oka szerinte az, hogy találmánya tudományosan az egyik legmegalapozottabb mind közül, mivel több tízezer párt vizsgált és dokumentált, akik szigorúan az ő módszerét követték.
Mások szerint dr. Jónás egész egyszerűen őrült, és a módszere túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. Mindenesetre feleségével 11 egészséges gyermeket nemzettek, természetesen a doktor által kitalált módszer segítségével.
A Dr. Ronald Ericsson orvos által kitalált eljárás azon a feltevésen alapul, hogy az X kromoszómát tartalmazó hímivarsejtek lassabban úsznak, mint az Y kromoszómát tartalmazók.
Kísérletei során egy speciális oldat segítségével szétválasztotta a "fiúkat" a "lányoktól", majd a kívánt mintával mesterségesen termékenyítette meg a nőt.
A doktor szerint 70-80 százalékos hatékonyságú az eljárás, de a módszer követőinek számításba kell venniük, hogy a spermiumok úszási sebessége több dologtól is függ.
OSZD MEG másokkal is!